Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – WMT Day 2015

15Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (World Multiplication Table Day – WMT Day) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się w ostatni piątek września. W tym roku 25 września nasza szkoła również uczestniczyła w tym wydarzeniu.  Egzaminatorami byli młodsi uczniowie. Tworzyli oni specjalne Komisje oraz Patrol Egzaminacyjny. Zaopatrzeni byli w losy i przepytywali starszych kolegów oraz osoby dorosłe.

W akcji wzięły udział 52 osoby, w tym 4 nauczycieli. 46 uczniów uzyskało certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

10 uczniów z tytułem Eksperta (SP – 6 uczniów, Gim. – 4 uczniów) wzięło udział w konkursie pisemnym dotyczącym oczywiście Tabliczki Mnożenia.

Oto wyniki:

Mistrzynią  WMT 2015  szkoły podstawowej została Paulina Nieznańska z kl. V, natomiast w kategorii gimnazjum Mistrzem WMT 2015 został Michał Szul z kl. III
Zwycięzcom gratulujemy!

Bookmark the permalink.

Comments are closed