Dzień Ziemi

Jak co roku uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Ziemi. Uczniowie młodszych klas IV-VI, przygotowali i przedstawili krótki program artystyczny, uczniowie starszych klas VI, VII i II gimnazjum natomiast uczestniczyli  w konkursie ekologicznym. Uczniowie w ramach konkursu przygotowali scenki o tematyce ochroniarskiej, stroje z odpadów oraz odpowiadali na pytania. Najwięcej punktów w zmaganiach konkursowych zdobyli uczniowie klasy VI i VII Szkoły Podstawowej. Zwycięzcom gratulujemy chęci, zapału i ciekawych pomysłów.

W czasie apelu rozdano również nagrody za udział w konkursach i turniejach. Uczennica         kl. VII Amelka Demkowicz zajęła I miejsce w konkursie przyrodniczym komiksowym „Warto współpracować dla przyrody”. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia w ramach projektu ” Razem dla Zielonego Podkarpacia”.

AD

Bookmark the permalink.

Comments are closed