Wycieczka szkolna na Połoninę Wetlińską

W dniu 17 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jednodniowej wycieczce szkolnej w Bieszczady. Piękna pogoda, sprzyjała podziwianiu jesiennych, górskich krajobrazów. Głównym punktem programu, było wejście na Połoninę Caryńską. Górska wędrówka stała się okazją do sprawdzenia własnych możliwości,      a także do zacieśnienia przyjaźni, co było szczególnie ważne, ponieważ w nowym roku szkolnym do społeczności szkolnej dołączyli nowi uczniowie. Uczestnicy bez trudu pokonali szlak, chociaż wymagało to od nich wykazania się dobrą kondycją fizyczną   i hartem ducha. Szczęśliwi, choć zmęczeni wróciliśmy w późnych godzinach  popołudniowych do domów.

Połoni1 Poł 2 Poł 3
Poł 5
Poł. 6 Poł 7

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed